Niya Couture Telif Hakkı Bildirimi

 

Tüm hakları saklıdır. Bu belge, Niya Couture firmasının tüm tasarımlarına, ürünlerine ve içeriğine ilişkin telif hakkını koruma amacını taşımaktadır. Niya Couture’un izni olmadan, bu malzemelerin kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, yayılması, sergilenmesi, satılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır.

 

  1. Telif Hakkı Koruması

 

Niya Couture’un tasarımları, ürünleri ve içeriği, ulusal ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Niya Couture, tüm telif hakkı haklarını saklı tutar. Bu belge, Niya Couture’un tüm fikri mülkiyet haklarını ve telif haklarını içerir.

 

  1. İzinsiz Kullanım

 

Niya Couture’un izni olmadan, şirketin tasarımları, ürünleri veya içeriği kullanılamaz. Bu, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kopyalama, çoğaltma, dağıtma, sergileme, satma veya başka bir şekilde kullanma eylemlerini içerir.

 

  1. Hukuki İşlem

 

Niya Couture, telif hakkı ihlallerini ciddiye alır ve haklarını korumak için yasal yollara başvurabilir. İzinsiz kullanım durumunda, yasal işlemler başlatma hakkını saklı tutar ve uygulanabilir tazminat taleplerinde bulunabilir.

 

  1. İletişim

 

Niya Couture ile herhangi bir telif hakkı konusunda iletişime geçmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın:

 

Niya Couture

E-posta: info@niyacouture.com

 

Bu telif hakkı bildirimi, Niya Couture’un tüm tasarımlarını ve ürünlerini koruma amacını taşımaktadır. Niya Couture’un yazılı izni olmadan herhangi bir kullanımı yasaktır.

Shopping Cart
Para Biriminizi Seçin
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
Scroll to Top