Mağazamızda verilen tüm servisler ve www.niyacouture.com adresinde kayıtlı Niya Couture (“Firmamız”) tarafından işletilmektedir.

 

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

 

  1. Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

 

  1. Firmamız bazı dönemlerde müşterilere ve üyelere kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyeler bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir veya sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir.

 

  1. Mağazamız üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyeler tarafından mağazamıza iletilen kişisel bilgiler Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

 

  1. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

  1. Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

 

  1. Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı taahhüt etmektedir. Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

  1. Üçüncü taraf web siteleri ve uygulamalar: Mağazamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

 

  1. İstisnai Haller: Firmamız, işbu Gizlilik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir sınırlı durumlarda; kanun, yönetmelik, hukuki otorite kararlarına uymak, üyelik sözleşmesi gereklerini yerine getirmek, güvenlik ve hakların korunması gibi.

 

  1. E-posta Güvenliği: Müşteri Hizmetleri’ne gönderilen e-postalarda kredi kartı numarası veya şifrelerin yazılmaması önemlidir. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir.

 

  1. Tarayıcı Çerezleri: Firmamız, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri çerez kullanarak elde edebilir.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için info@niyacouture.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Firma Ünvanı: Niya Couture

E-posta: info@niyacouture.com

Shopping Cart
Para Biriminizi Seçin
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
Scroll to Top